Celtic kontra Hearts. Prognoza na mecz o mistrzostwo Szkocji

Liderzy mistrzostw Szkocji "Celtic" 8 marca zagrają z idącym trzecim "Hearts". Z naszej prognozy dowiesz się, czy faworyt będzie miał trudności i jaki zakład wybrać.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Celtic vs Hearts

Celtic

Celtic jest na najlepszej drodze do zdobycia kolejnego szkockiego tytułu. Drużyna wygrała 25 z 27 meczów ligowych i obecnie ma dziewięć punktów przewagi nad Rangers.

Ostatni raz Celtic stracił punkty w krajowych mistrzostwach 2 stycznia, właśnie w meczu z Rangersami (2:2). Warto zaznaczyć, że drużyna jest najlepsza zarówno pod względem zdobytych bramek (87), jak i pod względem solidności obrony – łącznie 19 straconych bramek.

Hearts

Hearts zajmują trzecie miejsce w tym sezonie. Na nic więcej nie można liczyć, biorąc pod uwagę, że Rangersi objęli prowadzenie 22 punktami. Jednocześnie do czwartej Hiberniany prowadzi dość wygodna pięciopunktowa przewaga.

W ostatnich rundach „Serca” przeplatały się zwycięstwami i porażkami. U siebie udało się pokonać Dundee United (3:1) i St. Johnstone (3:0). W tym samym czasie zanotowano u siebie porażkę Rangersów (0:3) oraz wyjazdową porażkę z Motherwell (0:2). Dodajmy, że "Serca" bezskutecznie prowadzi gościnne pojedynki - zaledwie 14 punktów w 13 rozegranych meczach. To dopiero szósty wynik w lidze.


Celtic vs Hearts fakty

  • Gole w obu połowach - tak - w ostatnich czterech bezpośrednich konfrontacjach przeciwnicy różnili się bramkami zdobytymi w każdej z połówek;
  • 1. połowa: wygrana Celticu - ten zakład był udany w czterech z pięciu poprzednich meczów u siebie;
  • Dokładny wynik 5:1 - taki wynik zanotowano w dwóch z ostatnich pięciu meczów Celticu.

Przewidywanie sum meczowych

Goście zajmują trzecie miejsce w tabeli. Jednak mimo to drużyna nie ma szans na wygranie pojedynku z liderem. Celtic w tym sezonie praktycznie nie pozwala sobie na recesje i niewypały, a drużyna masowo trafia w bramki rywali bez najmniejszych problemów. W sześciu poprzednich spotkaniach personalnych gospodarze odnieśli zwycięstwa, na które czekamy do dziś.

Nasza prognoza - Celtic wygra z handicapem (-1,5) piłki przy współczynniku 1,60 w Mostbet.

W trzech z ostatnich pięciu bezpośrednich meczów padły co najmniej trzy bramki. Nie spodziewamy się, że dziś „Serce” na wyjeździe staną pod naporem ataku gospodarzy.

Drugi zakład - suma powyżej trzech goli za 1,52.

Komentarz 0