„Betis” kontra „Celta”. Prognoza na mecz Primera

W meczu o mistrzostwo Hiszpanii 4 lutego Betis zmierzy się z nieustępliwą Celtą. Kto zwycięży i jakie są najlepsze zakłady?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące „Betis” vs „Celta”

"Betis"

W środku tygodnia Betis przegrał 2:1 z Barceloną, co zniweczyło nadzieje fanów na trzecie z rzędu miejsce w Europie w tym stuleciu. Każdy z ostatnich czterech meczów gospodarzy zakończył się różnicą jednego gola, co potwierdza poważne intencje sewilskiego klubu.

Co zaskakujące, Beticos mają najwięcej problemów u siebie, a porażka z Barçą przedłużyła serię meczów bez zwycięstwa w La Liga na Estadio Benito Villamarin do czterech meczów. Na przestrzeni 19 kolejek Biało-Zieloni odnieśli dziewięć zwycięstw i cztery remisy, co daje 31 punktów i szóstą pozycję.

Rodriguez, Cruz, Juanmi, Joaquin i Akuoka, który ma kontuzję nogi, nie wyjdą na boisko.

„Celta”

Celta Vigo po raz ostatni wygrała na tym stadionie w 2013 roku, co czyni ich całkiem poręcznym przeciwnikiem. Do tego Vigo ma fatalną skuteczność w ofensywie w meczach wyjazdowych. Niebiańskich nie należy jednak lekceważyć i przybędą wzmocnieni wygraną 1: 0 nad Athletic w ostatniej kolejce. To skłoniło menedżera Carlosa Carvalhala do zwrócenia uwagi na fakt, że „La Liga jest znacznie trudniejsza niż Premier League”.

Na 19 kolejek goście mają na swoim koncie pięć zwycięstw i remisy, co daje 20 punktów i 16. miejsce. Galan i Aidu, który ma kontuzję mięśnia, nie będą w stanie pomóc drużynie.

„Betis” kontra „Celta”

Fakty "Betis" kontra "Celta".

  • Rzut rożny : łącznie powyżej 9,5 - ta opcja zakładu odbyła się w 3 z 5 ostatnich meczów Betis;
  • Gole w obu połowach - tak - w 2 z ostatnich 4 bezpośrednich pojedynków bramki padły w obu połowach;
  • Dokładny wynik 2:1 - goście przegrali 2 z 4 ostatnich meczów.

Przewidywanie sum meczowych

W tym meczu nie spodziewamy się niespodzianek - Betis jest w ruchu i dziś jest w stanie przejąć kontrolę nad meczem. Ponadto wierzymy, że dzięki wsparciu trybun i silnej chęci utrzymania miejsca w pierwszej szóstce Sevilla odniesie przekonujący sukces w pojedynku z przedstawicielami Vigo.

Nasza prognoza to handicap azjatycki (-1) na Betis i obstawiamy go za pośrednictwem Mostbet ze współczynnikiem 3,55.

Zakładamy, że to właśnie atak stanie się głównym bohaterem tego pojedynku. Obie drużyny dobrze grają w kreację, często zapominając o własnych celach.

Drugi zakład - łącznie ponad 2,5 gola za 2,63.

Komentarz 0